Begroting 2018

(Bedragen x € 1.000)

nr.ProgrammaBegroting 2017 na wijz.Begroting 2018Begroting 2019Begroting 2020Begroting 2021Begroting 2022
Lasten (exclusief mutaties reserves)
1Maatschappelijke participatie56.14360.25957.13856.94356.72556.326
2Ondersteuning en Zorg116.698115.527114.300114.178114.274114.246
3Werk en Inkomen91.03491.98090.73887.34787.32187.010
4Duurz. Stedelijke Vernieuwing49.45743.92040.46136.81138.29134.751
5Beheer en Onderhoud93.80997.14997.19897.77097.94998.360
6Burger, Bestuur en Veiligheid34.85535.44235.00634.68234.89134.884
7Alg. Dekkingsmiddelen&Overhead65.39454.39855.04153.97153.54552.443
Totaal lasten507.391498.675489.882481.702482.995478.020
Baten (exclusief mutaties reserves)
1Maatschappelijke participatie2.9232.6382.1772.1772.1762.158
2Ondersteuning en Zorg5.5494.9334.9334.9334.9334.933
3Werk en Inkomen52.95352.95452.95452.95452.95452.954
4Duurz. Stedelijke Vernieuwing15.78013.49112.3544.6858.2034.900
5Beheer en Onderhoud70.76472.49573.17673.75973.32773.505
6Burger, Bestuur en Veiligheid10.6088.2917.0237.0207.0207.020
7Alg. Dekkingsmiddelen&Overhead330.645344.388346.274346.577345.217338.594
Totaal baten489.223499.190498.891492.104493.830484.064
Saldo (exclusief mutaties reserves)
1Maatschappelijke participatie53.22057.62154.96154.76654.54854.168
2Ondersteuning en Zorg111.148110.594109.367109.246109.341109.313
3Werk en Inkomen38.08139.02637.78434.39334.36734.056
4Duurz. Stedelijke Vernieuwing33.67830.42928.10832.12630.08829.851
5Beheer en Onderhoud23.04524.65424.02124.01124.62124.855
6Burger, Bestuur en Veiligheid24.24727.15127.98327.66227.87127.865
7Alg. Dekkingsmiddelen&Overhead-265.252-289.990-291.233-292.606-291.672-286.152
Totaal saldo18.168-515-9.008-10.403-10.836-6.045
Toevoeging aan reserves8.23812.07515.34111.28511.7556.827
Onttrekking aan reserves26.40614.0318.1941.8731.5171.547
Saldo inclusief mutaties reserves0-2.470-1.862-990-598-765